آنچه باید به متخصص قلب خود بگویید

در حالی که هرگز توصیه نمی شود از هر نوع اطلاعاتی از یک متخصص پزشکی خودداری کنید ، اما وقتی صحبت از متخصص قلب شما می شود ، حفظ اسرار در واقع می تواند کشنده باشد. اگر تا آنجا که ممکن است با پزشک قلب خود صحبت نکنید ، او نمی تواند م effectiveثرترین دوره درمان را برنامه ریزی کند. اینها تنها برخی از مواردی است که شما باید در مورد دفعات بعدی که قرار ملاقات دارید صحبت کنید.

این که آیا مکمل یا ویتامین مصرف می کنید یا خیر
بسیاری از مردم برای رفع مشکلات مزمن سلامتی از داروهای گیاهی و داروهای جایگزین استفاده می کنند. با این حال ، شما باید متخصص قلب خود را از همه چیزهایی که مصرف می کنید مطلع کنید ، زیرا اگر از داروهای قلبی عروقی خاصی استفاده می کنید ، برخی مکمل ها می توانند تهدید جدی باشند.

اگر توسط پزشکان دیگر آزمایش می شوید
ممکن است شما مایل نباشید اعتراف کنید که برای مشکل قلبی نظر دوم را دریافت کرده اید ، متخصص قلب در مشهد اما هدف شما این است که بهترین مراقبت ممکن را دریافت کنید ، نه اینکه نگران احساسات پزشک خود باشید. ضروری است که هرگونه نتیجه آزمایش اخیر را در جلسه بعدی متخصص قلب خود بیاورید ، خواه این به معنی نوار قلب ، آنژیوگرافی ، آزمایش خون ، اکوکاردیوگرام یا هر چیز دیگری باشد. اگر پزشک شما تمام اطلاعات موجود را نداشته باشد ، به هیچ وجه نمی تواند جدی بودن وضعیت شما را درک کند.

اگر همه داروهای خود را مصرف نمی کنید
بسیاری از مردم هر چند وقت یکبار داروها را کنار می گذارند اما نمی خواهند به پزشک خود اطلاع دهند. اگر در این دسته قرار می گیرید ، لطفاً پیش قدم باشید و به او اطلاع دهید که آنطور که باید و به طور منظم داروهای کلسترول یا فشار خون خود را مصرف نکرده اید. اگر سطح کلسترول و فشار خون شما تغییر نکرده است و متخصص قلب شما نمی داند که از داروهای خود صرف نظر کرده اید ، ممکن است بدون نیاز به شما دوز بالاتری دارو تجویز کند. این می تواند در نهایت اثرات مضر بر سلامتی شما داشته باشد.

اگر استرس ناخواسته را تجربه می کنید
این یک واقعیت زندگی است که بسیاری از ما باید هر از گاهی مشکلات مالی را تحمل کنیم. برخی افراد این استرس و انواع دیگر را تا حدی تحمل می کنند که باعث بیماری جسمی آنها می شود. استرس می تواند ضربان قلب شما را افزایش داده یا حتی منجر به حذف ضربان و تپش قلب شود. شما باید در مورد آنچه در حال رخ دادن است با پزشک خود صحبت کنید زیرا ممکن است فشار خون شما را بالا ببرد.